Jūs matote nepilnus duomenis, nes nesate registruotas vartotojas arba Jūsų prenumerata yra pasibaigusi! Gaukite SĄSKAITĄ tik už šį objektą, arba sudarykite sutartį pasirinktam laikotarpiui.

Objekto aprašymas

Kviečia teikti paraiškas dalyvauti konkursuose: -Konsultacinės paslaugos 400 kV elektros perdavimo oro linijos teritorijų planavimo ir poveikio aplinkai vertinimo (PAV) procedūroms ir dokumentams parengti.

2009 birželio 17
Lietuvos Respublika, Tarptautinis Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo rėmimo fondas, „LitPol Link“ (Lietuvos ir Lenkijos elektros jungtis) kviečia teikti paraiškas dalyvauti konkursuose: -Konsultacinės paslaugos 400 kV elektros perdavimo oro linijos „Alytaus transformatorių pastotė – Lenkijos Respublikos siena“ teritorijų planavimo ir poveikio aplinkai vertinimo (PAV) procedūroms ir dokumentams parengti. Konsultantas įsipareigos atlikti visus būtinus darbus, susijusius su teritorijų planavimu, poveikio aplinkai vertinimu ir t. t., siekiant gauti teisiškai galiojančius ir privalomus teritorijų planavimo dokumentus ir kompetentingos valstybės institucijos išduodamą sprendimą dėl 400 kV elektros perdavimo oro linijos „Alytaus TP – Lenkijos Respublikos siena“ ir rekonstruotos bei nuolatinės srovės intarpu išplėstos Alytaus TP ūkinės veiklos leistinumo. 400 kV elektros perdavimo oro linijos „Alytaus TP–Lenkijos Respublikos siena“ PAV turi apimti Alytaus TP rekonstrukcijos ir išplėtimo nuolatinės srovės intarpu poveikio aplinkai vertinimą. Paraiškas dalyvauti konkurse pateikti anglų kalba iki 2009 07 01, 12 val. -Konsultacinės paslaugos galimybių studijai atlikti, techninei dokumentacijai rengti ir teritoriniam planavimui vykdyti rekonstruojant ir išplečiant Alytaus transformatorių pastotę nuolatinės srovės intarpu. Konsultantas įsipareigos atlikti visus būtinus darbus, ypač susijusius su koncepcija, pasirengimu projektavimui, matavimais, teritorijų planavimu ir t. t., siekiant parengti galimybių studiją, kurioje pateikiamas techninio sprendimo aprašymas, techniniai duomenys konkurso dokumentacijai, ir gauti teisiniu požiūriu galiojančius ir įpareigojančius teritorijų planavimo dokumentus. Paraiškas dalyvauti konkurse pateikti anglų kalba iki 2009 07 02, 12 val.
Chevron-expand Rodyti istoriją

Firmos ir jų vaidmenys

Kontaktai
Užsakovas
Briefcase
+48-22 323-34-61 , faks. +48-22 323-34-65 litpol-link@litpol-link.eu
Map-pin

Vieta

*(Visa Lietuva), Lietuva
Lietuva-Lenkija
Lietuva-Lenkija,    Lietuva
Hard-hat

Darbai objekte

  • Galimybių studija
  • Detalusis planavimas
  • Elektros darbai