Jūs matote nepilnus duomenis, nes nesate registruotas vartotojas arba Jūsų prenumerata yra pasibaigusi! Gaukite SĄSKAITĄ tik už šį objektą, arba sudarykite sutartį pasirinktam laikotarpiui.

Objekto aprašymas

Organizuojamas rangovo parinkimas palėpės vėdinimo įrangai pakeisti, t.y. išmontuoti senus tiesioginius oro šildytuvus ir sumontuoti rekuperatorius su savaitine (paros) automatika ir vandens šildytuvu. Pasiūlymai iki 2013-10-09.

2013 rugsėjo 25
UAB "Olizarų rūmai" organizuoja rangovo parinkimą palėpės vėdinimo įrangai pakeisti, t.y. išmontuoti senus tiesioginius oro šildytuvus ir sumontuoti rekuperatorius su savaitine (paros) automatika ir vandens šildytuvu. Reikalavimai objektams: 1 rekuperatorius - 400 m² (patalpos 3 m aukščio, apytiksliai apie 1200 m³ tūrio, gyvenamieji kambariai), 2 rekuperatorius - 460 m² (patalpos 4,5 m aukščio, apytiksliai apie 2000 m³, restoranas).
Sutartis bus sudaryta su rangovu pasiūliusiu mažiausią kainą. Sutartis į dalis neskaidoma. Pasiūlymo kaina (rangos darbai + įranga) turi būti pateikta litais su PVM. Pasiūlymų vertinimo kriterijus – mažiausia kaina. Pasiūlymai teikiami elektroniniu paštu: info@shakespeare.lt.
Tiesioginį ryšį dėl pirkimo sąlygų paaiškinimo su tiekėjais palaikys įmonės elektrikas Pavelas Voitinovičius.
Chevron-expand Rodyti istoriją

Firmos ir jų vaidmenys

Kontaktai
Užsakovas
Briefcase
(5) 2665885, faks. (5) 2665886 info@shakespeare.lt
Map-pin

Vieta

VILNIUS, Vilniaus apskr., Lietuva
Bernardinų g. 8/Šiltadaržio g. 8
Bernardinų g. 8/Šiltadaržio g. 8,VILNIUS,     Lietuva
Hard-hat

Darbai objekte

  • Vėdinimo sistema
Blueprint

Charakteristikos

Pasiūlymai iki 2013-10-09