Jūs matote nepilnus duomenis, nes nesate registruotas vartotojas arba Jūsų prenumerata yra pasibaigusi! Gaukite SĄSKAITĄ tik už šį objektą, arba sudarykite sutartį pasirinktam laikotarpiui.

Objekto aprašymas

Numatoma pakeisti esamą žemės sklypo naudojimo būdą ir pobūdį iš pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos į gyvenamąją teritoriją mažaaukščių, daugiaaukščių ir aukštybinių gyvenamųjų namų statybai bei komercinės paskirties objektų statybai.

2008 gruodžio 16
Rengiamas 15 ha teritorijos detalusis planas. Numatoma pakeisti esamą žemės sklypo naudojimo būdą ir pobūdį iš pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos į gyvenamąją teritoriją mažaaukščių, daugiaaukščių ir aukštybinių gyvenamųjų namų statybai bei komercinės paskirties objektų statybai, padalinti į sklypus. Planuojamame sklype numatomas mišraus pobūdžio užstatymas (vyraus daugiaaukščiai daugiabučiai gyvenamieji namai, tarp kurių numatoma aukštybinių daugiabučių namų statyba, taip pat suformuojami sklypai mažaaukščių sublokuotų namų statybai bei komercinės paskirties objektų statybai, kuriuose numatoma prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statyba). Kvartalo pastatų aukštingumas planuojamas nuo 2 aukštų su mansarda iki 18 aukštų.
Chevron-expand Rodyti istoriją

Firmos ir jų vaidmenys

Kontaktai
Užsakovas
Briefcase
(46) 404118, faks. (46) 412468 info@pajurio.lt
Projektuotojas
Briefcase
+370 615 33884, +370 46 216071 info@pprojektai.lt
Map-pin

Vieta

KLAIPĖDA, Klaipėdos apskr., Lietuva
Liepų g. 85A
Liepų g. 85A,KLAIPĖDA,     Lietuva
Hard-hat

Darbai objekte

  • Nauja statyba