Jūs matote nepilnus duomenis, nes nesate registruotas vartotojas arba Jūsų prenumerata yra pasibaigusi! Gaukite SĄSKAITĄ tik už šį objektą, arba sudarykite sutartį pasirinktam laikotarpiui.

Objekto aprašymas

Pasirašyta sutartis dėl projekto 'Klaipėdos plaukimo baseinas su sporto sale' galimybių studijos (įskaitant investicinį projektą) ir techninio projekto parengimo.

2007 rugpjūčio 27
Su UAB 'Socialinės ir ekonominės plėtros centras' pasirašyta sutartis dėl projekto 'Klaipėdos plaukimo baseinas su sporto sale' galimybių studijos (įskaitant investicinį projektą) ir techninio projekto parengimo. Projekto uždaviniai: 1. Suprojektuoti ir pastatyti nuo nulinio ciklo iki apdailos 53 m ilgio 10 takų plaukimo baseiną su 500 žiūrovinių vietų, pritaikytą vykdyti tarptautinio ir nacionalinio lygio plaukimo varžybas, renginius, mokymo plaukti akcijas, teikti sportinio sveikatingumo paslaugas; 2. Šalia plaukimo baseino suprojektuoti ir pastatyti vaikų mokymui skirtą baseiną su galimybe įrengti vandens kaskadą; 3. Suprojektuoti ir pastatyti treniruočių sporto salę 25x45 m = 1125 m² ploto ir treniruoklių papildoma salę, pritaikytą rankinio, tinklinio, krepšinio, badmintono treniruotėms bei vietinio ir regioninio masto varžyboms; 4. Suprojektuoti ir įrengti abiem objektams (baseinui ir salei) būtiną poilsio zoną, persirengimo ir pagalbines patalpas, administracines ir buitines patalpas, kurios užtikrintų efektyvų renginių, varžybų, kasdienio paslaugų teikimo organizavimą; 5. Suprojektuoti ir įrengti komplekso teritoriją.
Chevron-expand Rodyti istoriją

Firmos ir jų vaidmenys

Kontaktai
Užsakovas
Briefcase
+370 46 396066, faks. +370 46 410047 info@klaipeda.lt
Galimybių studija
Briefcase
(698) 75350 info@sepc.lt
Map-pin

Vieta

KLAIPĖDA, Klaipėdos apskr., Lietuva
P. Lideikio g. 22
P. Lideikio g. 22,KLAIPĖDA,     Lietuva
Hard-hat

Darbai objekte

  • Nauja statyba
  • Projektavimas
  • Galimybių studija
  • Investicinis projektas
Blueprint

Charakteristikos

Sutarties pabaiga 2008 vas. 20