Registrų centrasExternal-small, Rekvizitai.vz.ltExternal-small, GoogleExternal-small

Automobilių remontas ir techninė priežiūra, autoservisai
Autoservisas. Automobilių ruošimas techninei apžiūrai. Sankabos, duslintuvų remontas ir detalės. Tepalai, filtrai ir jų keitimas. Žibintų reguliavimas, žvakių ir lambda zondu keitimas. Automobilių remontas ir techninė priežiūra.
Kompiuterinė diagnostika. Radiatorių remontas ir pardavimas. Stabdžių kaladėlių (trinkelių), guolių, diskų keitimas ir tekinimas, stabdžių ir vairo sistemos remontas. Aušinimo sistemos remontas.
Šarnyrų (granatų), amortizatorių, sailenblokų, guolių, dirželių keitimas. Garantijos. Lengvųjų ir komercinės klasės mikroautobusų remontas. Lotus, ELF, TOTAL alyvos, važiuoklės remontas, pakabos remontas, variklių remontas, duslintuvų remontas.
RENAULT, DACIA garantinis, po garantinis remontas. Autoservisas, techninė priežiūra, remontas. Lengvųjų automobilių, mikroautobusų ratų montavimas, balansavimas, pardavimas. Duslintuvų remontas.
Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų remontas, stabdžių kaladėlių keitimas, automobilių agregatų keitimas. Lengvųjų automobilių sankabos, pavarų dėžės keitimas.


Map-pin

Adresas

Naujoji g. 118
ALYTUS, Alytaus apskr., Lietuva 62175
Naujoji g. 118,ALYTUS, Alytaus apskr.,     Lietuva
Address-book

Kontaktai