Registrų centrasExternal-small, Rekvizitai.vz.ltExternal-small, GoogleExternal-small

IRLANDA, UAB
UAB “Irlanda” greta plačiai išvystytos statybinių ir apdailos medžiagų prekybinės veiklos teikia statybos projektų valdymo bei specializuotas dangų įrengimo paslaugas naudojant naujausias technologijas įvairių dydžių bei paskirties pramoniniuose, visuomeniniuose ir privačiuose objektuose. Kompleksiškai teikiamos tiekimo ir statybos paslaugos suteikia labai didelių pranašumų, kadangi gerai žinodami užsienyje gaminamos produkcijos technines savybes ir galimybes bei disponuodami tiekimo garantijomis galime atitinkamai atsakyti už savalaikį ir profesionalų užsakymo įvykdymą.
Pagrindinės UAB “Irlanda” veiklos kryptys:
1. STATYBOS PROJEKTŲ VALDYMAS: projektavimo valdymas, rangos darbų konkursų organizavimas ir koordinavimas, statybos valdymas, užsakovo atstovavimas.
2. SPECIALIZUOTI STATYBOS DARBAI:
a. PRAMONINIŲ GRINDŲ BETONAVIMAS naudojant naujausią betonavimo techniką ir technologijas įvairių dydžių bei paskirties pramoniniuose, visuomeniniuose ir kt. paskirties objektuose; Betonavimo įrangos nuoma;
b. PLYTELIŲ KLOJIMAS, LIEJAMŲ IR KITŲ DANGŲ ĮRENGIMAS panaudojant naujausias klojimo technologijas įvairių dydžių ir paskirties pramoniniuose, visuomeniniuose bei privačiuose objektuose;
c. PAKELIAMŲ GRINDŲ, MODULINIŲ PERTVARŲ MONTAVIMAS
d. BASEINŲ DANGŲ ĮRENGIMAS
3. PROJEKTINĖ PREKYBA pakeliamomis grindimis, modulinėmis pertvaromis, techninėmis, teraco plytelėmis, metalinės vielos plaušu (fibra)
4. PREKYBA aukštos kokybės keraminėmis, akmens masės, klinkerio plytelėmis bei kitomis vidaus ir lauko APDAILOS MEDŽIAGOMIS; (nuoroda į APARICI prekybos tinklą)
Adresai:
Savanorių pr. 136, LT-44148 Kaunas
tel.: +370 37 330551
faks.: +370 37 330775
mob. tel.: +370 682 67215
el. paštas: statyba@irlanda.lt
Generalinis direktorius Valdas Mickus irlanda@irlanda.lt
Technikos direktorius Saulius Matulevičius saulius@irlanda.lt
Prekybos ir projektų vadovas Gilvydas Baranauskas gilvydas@irlanda.lt
Projektų koordinatorė Žaneta Šriupšienė zaneta@irlanda.lt


Map-pin

Adresas

Savanorių pr. 136
KAUNAS, Kauno apskr., Lietuva 44148
Savanorių pr. 136,KAUNAS, Kauno apskr.,     Lietuva
Address-book

Kontaktai

(37) 331044, (698) 52606
Telephone-fax
(37) 330775

http://www.irlanda.lt
info@irlanda.lt